Янукович вивів з держбюджету від 20 до 30 млрд доларів, - Петренко

НовиниЕкономіка    15.09.2016 - 11:12
Фото: Павло Петренко
Фото: Павло Петренко
На рахунках Головача і його сім'ї проведені фіноперації на 1,6 млрд гривень, - Матіос Інтереси Януковича у справі проти санкцій ЄС представлятиме королівський адвокат з Британії

За словами Петренка, новий законопроект про спецконфіскацію відповідає європейським вимогам

Колишній президент України Віктор Янукович вивів з державного бюджету від 20 до 30 млрд доларів США. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко в ході брифінгу в середу, 15 вересня, передає кореспондент РБК-Україна.

"За підрахунками експертів і правоохоронних органів, режимом Януковича за неповні 4 роки були виведені з країни з державного бюджету від 20 до 30 млрд доларів ... так і з ситуації, коли на початку 2014 року дірка в бюджеті становила близько 290 млрд гривень тих коштів , які нібито були на рахунках місцевих органів влади і на рахунках загального фонду державного бюджету, але їх фактично не було", - пояснив Петренко.

"Ми напрацювали той законопроект, ту нову версію, в якій ми зняли всі міфи, всі спекуляції щодо введення фактично нового інституту спецконфіскації в цивільному процесі", - додав міністр.

При цьому він зазначив, що законопроект відповідає європейським вимогам, а також закликав парламентарів розглянути його на найближчому сесійному тижні.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України направив до Верховної Ради України законопроект про спецконфіскацію. Відповідне рішення було прийнято на вчорашньому засіданні уряду.

Читайте в розділі

Британія збереже безмитну торгівлю з ЄС після Brexit

Шульц скликав термінові переговори по зоні вільної торгівлі ЄС-Канада

Німецькі компанії вдвічі збільшили інвестиції в економіку Росії

On Top