В НТКУ заявили про ряд недоліків майданчика для проведення Євробачення-2017

НовиниСуспільство    16.09.2016 - 14:47
Фото: Вікторія Романова
Фото: Вікторія Романова
На вибір міста-господаря Євробачення-2017 вплинули дані СБУ, - Аласанія Мінкульт побоюється провокацій РФ на Євробаченні-2017

Один із головних недоліків полягає у тому, що будівля має лише один рівень

Міжнародний виставковий центр, який затверджено майданчиком для проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017", має як свої переваги, так і недоліки. Про це заявила заступниця генерального директора НТКУ Вікторія Романова, повідомляє прес-служба НТКУ.

"Один із головних недоліків нашої головної арени полягає у тому, що будівля має лише один рівень. Це сильно впливає на якість звуку та акустику у приміщенні. Нам треба зрозуміти, які додаткові роботи мають бути проведені, щоб максимально адаптувати арену для проведення Євробачення", - повідомила вона.

Крім того, за словами Романової, необхідно повністю змінити акустику всередині арени, де планується проведення Євробачення-2017.

"Багато речей повинні бути зроблені до встановлення обладнання", - додала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пісенний конкурс Євробачення-2017 пройде в Києві. Ареною для проведення Євробачення було обрано Міжнародний виставковий центр у Києві, розташований на лівому березі Дніпра.

Читайте в розділі

МЗС попереджає українців про небезпеку перебування в Туреччині

Голова Луганської ОДА Гарбуз задекларував 62,4 га землі в Росії

Хворійте на здоров'я: уряд збирається платити за безкоштовну медицину

On Top