Євробачення-2017: визначено місто-господар конкурсу

Євробачення-2017: визначено місто-господар конкурсу
Фото: Зураб Аласанія

Заявки на проведення конкурсу подавали Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків і Херсон

Пісенний конкурс Євробачення-2017 пройде в Києві. Про це сьогодні в ході брифінгу заявив генеральний директор НТКУ (замовник-організатор конкурсу в Україні, - ред.) Зураб Аласанія, передає кореспондент РБК-Україна.

Зазначимо, що заявки на проведення Євробачення подавали Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків і Херсон.

"При голосуванні 19 голосів було віддано за місто Київ, два голоси - за Одесу, і один - утримався. Ось так ми і вибрали", - розповів Аласанія.

Ареною для проведення Євробачення було обрано Міжнародний виставковий центр у Києві, розташований на лівому березі Дніпра.

За словами Аласанії, ця локація має необхідні технічні та логістичні ресурси для створення належних умов для проведення репетицій артистів, роботи журналістів та розміщення близько 11 тисяч глядачів.

Як визначали місто-господар Євробачення-2017

В кінці липня Кабінет міністрів України дав Європейському мовному союзу гарантії в розмірі 15 млн євро на проведення конкурсу.

8 серпня Кабмін затвердив проект розпорядження про проведення заходів з підготовки і проведення " Євробачення-2017, який передбачає зокрема виділення Державному комітетові з питань телебачення і радіомовлення 450 млн гривень з резервного фонду державного бюджету.

Нагадаємо, що оголошення міста-господаря Євробачення-2017 вже кілька разів відкладалося. Так, спочатку це повинно було відбутися ще в кінці липня.

"Рішення оголошення міста-господаря пісенного конкурсу Євробачення-2017 буде прийнято вже в найближчі дні за результатами фінального детального обговорення членами оргкомітету", - повідомили в Мінкульті 27 липня.

Однак у призначені дні цього не сталося, і НТКУ пояснила затримку з визначенням міста-переможця.

"Київ, Дніпро, Одеса - міста, що пройшли у фінал конкурсу, переможець якого буде приймати Євробачення-2017 - кожен по своєму показали просто фантастичне прагнення до прийому величезного європейського шоу. І кожен з міст має свої недоліки. У кого-то вони технічні або технологічні. У кого-то - фінансові. У кого-то навіть політичні", - повідомив глава НТКУ Зураб Аласанія.

Пізніше визначиться з місцем проведення Євробачення-2017 обіцяли до Дня Незалежності, але оголошення міста-господаря пісенного конкурсу знову відклали.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся