Янтарна справа: суд Рівного заарештував співробітника СБУ, прикордонника і депутата сільради

НовиниНадзвичайні події    26.09.2016 - 13:15
Фото: суд Рівне заарештував співробітника СБУ, прикордонники і депутата сільради
Фото: суд Рівне заарештував співробітника СБУ, прикордонники і депутата сільради

У березні зазначені особи отримали хабар у розмірі 4 тис. гривень

Рівненський міський суд обрав для підполковника Служби безпеки України, керівника одного з відділів обласної Державної прикордонної служби та депутата сільської ради запобіжний захід у вигляді утримання під вартою за "кришування" незаконного видобутку бурштину. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Наголошується, що зазначені особи в березні 2016 року отримали хабар у розмірі 4 тис. гривень за ігнорування фактів незаконного видобутку бурштину жителями північних районів Рівненської області в 10-км прикордонній зоні.

"За результатами розгляду клопотань прокуратури Рівненської області суддями Рівненського міського суду винесені рішення про застосування стосовно трьох підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з одночасним визначенням розміру застави. До четвертого підозрюваного суд застосував домашній арешт", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Рокитному (Рівненська область) у п'ятницю, 16 вересня, правоохоронці вилучили партію бурштину-сирцю загальною вагою близько 180 кілограмів.

On Top