Новий варіант закону "Про енергоефективність" буде спрямований на розгляд ВР України у квітні - М.Пашкевич

Понеділок 14 лютого 2011 13:55

Новий варіант закону "Про енергоефективності" буде направлений на розгляд Верховної Ради (ВР) України в квітні. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив голова Держагентства з енергоеффектівності і енергозбереження Микола Пашкевич.
"Його практично узгодили в раніше затверджених органах влади, але зараз відкликали і знову перезатверджувати. Можливо в березні він буде переданий на розгляд Кабінету міністрів України, а в квітні представлений ВР України. Я сподіваюся, що до липня цей законопроект буде розглянуто" - заявив Н.Пашкевич.
За його словами новий варіант законопроекту включає в себе європейський досвід і адаптований до європейського законодавства. "Він передбачає відмову від фіскальних функцій держави в частині підвищення енергоефективності і зниження енерговитратності і підвищує функції регулювання і зацікавленості" - зазначив М.Пашкевич.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся