Новим прокурором Полтавської області призначений Ян Стрелюк

Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника - старшого радника юстиції Яна Стрелюка.

Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника - старшого радника юстиції Яна Стрелюка. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Полтавської області.

"У своєму зверненні Ян Стрелюк подякував за довіру і підкреслив першочергові завдання, які поставлені перед органами прокуратури. Насамперед, це збереження територіальної цілісності нашої держави, забезпечення дотримання вимог законодавства під час проведення виборчої кампанії, посилення протидії корупції", - сказано в повідомленні.

Ян Стрелюк народився в 1977 р. у Харківській області. В органах прокуратури працює з 1998 р. Перед призначенням на посаду прокурора області працював заступником прокурора м. Києва.

Нагадаємо, в серпні наказом Генерального прокурора України Віталія Яреми прокурором Полтавської області був призначений Василь Синчук.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся