Нові 800 тис. доз вакцини проти кору розподілені по регіонах

Нові 800 тис. доз вакцини проти кору розподілені по регіонах
Фото: вакцина (freepik.es)

Найбільше доз вакцини КПК отримали Закарпатська, Запорізька та Волинська області

Нові 800 тисяч доз акцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК), що раніше були доставлені в Україну, вже розподілені по областях. Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України.

Найбільше доз отримали такі області: Закарпатська (72 508), Запорізька (52 208), Волинська (51 586).

У МОЗ також зазначають, що спалах кору в Україні триває. Захистити від цієї інфекційної хвороби може лише вакцинація. Згідно із календарем щеплень, вакцинація проводиться дітям у два етапи - у віці одного року та у 6 років.

"Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення. Зробити безоплатне щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можна усім дітям до 18 років", - йдеться у повідомленні.

Нові 800 тис. доз вакцини проти кору розподілені по регіонах

Нагадаємо, в Україні, за тиждень, з 2 по 8 травня 2018 року, знизилась кількість нових випадків захворювання на кір. Так, за 18-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1078 людей: 479 дорослих і 599 дітей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся