Новини України за 27 липня: молебен у Києві і зміна керівництва МОЗ

НовиниСуспільство    28.07.2016 - 00:01
Фото: молебен у Києві
Фото: молебен у Києві

Найголовніше за середу

Новини України та світу за 27 липня: у Києві пройшов молебен парафіян УПЦ МП, в керівництві МОЗ сталися кадрові перестановки, Луценко підписав підозра Онищенко, Кабмін визначився з складом правління "Укрзалізниці", а також призначив новим в. о. директора "Укрспирту".

У Києві пройшов молебен парафіян УПЦ МП

Хресний хід парафіян і священнослужителів УПЦ АП на Київ у середу завершився молебнем на Володимирській гірці у центрі столиці. Незважаючи на очікувані провокації та сутички, заходи пройшли досить мирно, а кілька осіб, які звернулися за медичною допомогою, постраждали від спеки і тисняви. Після молебну хресний хід вирушив у Лавру на всеношну службу.

Цікаво, що, згідно з даними УПЦ МП, у молебні на київських схилах взяли участь близько 100 тис. вірян. У той же час поліція назвала набагато більш скромні цифри - 14 тис. чоловік.

Молебень УПЦ МП

Фото: хресний хід у Києві

У керівництві МОЗ сталися кадрові перестановки

Кабминистров призначив директора гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляну Супрун виконуючим обов'язки міністра охорони здоров'я. Минулого тижня вона була призначена заступником глави МОЗ. І сьогодні ж з посади заступника міністра охорони здоров'я пішов Віктор Шафранський, який займав до призначення Супрун посаду в. о.

Моз

Фото: Уляна Супрун

Луценко підписав підозра Онищенко

Генпрокурор Юрій Луценко нарешті підписав підозра народному депутату Олександру Онищенку. З моменту зняття з нього недоторканності пройшло більше 20 днів, і нардеп давно виїхав з України. Однак глава антикорупційної прокуратури Назар Холодницький пообіцяв, що Онищенко обов'язково оголосять у міжнародний розшук.

У той же час в НАБ повідомили, що директор біржі "Львівська універсальна" Пігуляк Василь дав викривальні свідчення у "газовій схемі" Онищенко.

Фото: Олександр Онищенко

Кабмін визначився з складом правління "Укрзалізниці"

Вчора міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив радісну звістку: уряд нарешті прийняло остаточне рішення щодо складу правління УЗ"! Зокрема, за його словами, до складу правління увійшли Олександр Бужор, Іренеуш Василевськи, Марк Злосний, Желько Марчек, Сергій Михальчук, Ремігіуш Пашкевич.

Фото: Володимир Омелян

Уряд призначив Дрожжина в. о. глави "Укрспирту"

Ще одна зміна в. о., правда, не в міністерстві, а на держпідприємстві. Посаду в. о. директора ДП "Укрспирт" зайняв колишній банкір Олег Дрожжин. У той же час раніше перебував у цьому статусі Сергій Блескун залишився на посаді заступника голови "Укрспирту".

Фото: Сергій Блескун залишився в "Укрспирті" на посаді заступника директора

On Top