Новостворену Нацгвардію РФ вже встигли перейменувати

Понеділок 11 квітня 2016 21:06
Новостворену Нацгвардію РФ вже встигли перейменувати
Фото: Володимир Путін

Нацгвардію РФ перейменували в Росгвардію

Федеральну службу військ національної гвардії (Нацгвардія) Російської Федерації перейменували в Росгвардію. Про це йдеться у проекті указу президента Росії Володимира Путіна "Про Федеральну службу військ національної гвардії Російської Федерації", повідомляє ТАСС.

Як повідомляється, у число завдань Росгвардії у проекті указу пропонується включити участь у захисті потенційних об'єктів терористичних зазіхань і місць масового перебування громадян.


Також Росгвардія буде відповідати за проведення експертної оцінки стану антитерористичної захищеності і безпеки об'єктів; контроль за забезпеченням безпеки об'єктів ПЕК, а також організацію виробництва у справах про адміністративні правопорушення, які віднесені до компетенції військ національної гвардії.

Нагадаємо, 5 квітня президент Російської Федерації Володимир Путін оголосив про створення Національної гвардії РФ на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Росії.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся