У новому бюджеті США витрати на оборону збільшено на 165 млрд доларів

У новому бюджеті США витрати на оборону збільшено на 165 млрд доларів
Фото: солдати армії США (defense.gov)

Закон також передбачає виділення понад 100 млрд доларів на "екстрену допомогу"

Ухвалений Конгресом і підписаний президентом Дональдом Трампом закон про бюджет США передбачає збільшення протягом наступних двох років витрат на оборону на 165 мільярдів доларів і на внутрішні програми 131 млрд доларів. Про це повідомляє "Голос Америки".

Зазначено, що в бюджеті також закладено виділення понад 100 млрд доларів на "екстрену допомогу". Загалом же новий бюджет передбачає збільшення витрат на понад 400 млрд доларів.

Як наголошується, новий бюджетний закон фінансує роботу американського уряду тільки до 23 березня 2018 року. Члени комітетів із питань асигнувань в обох палатах Конгресу мають до того часу опрацювати детальний план витрат, який фінансуватиме уряд до кінця фіскального 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон, який дозволяє продовжити фінансування уряду США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся