Новинський розповів про програму виведення країни з кризи

НовиниПолітика    15.08.2016 - 12:17

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський розповів про ідеологію для виведення країни з кризи. Відповідну думку він висловив в публікації на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

На його думку, ідеологія потрібна українському суспільству. "У першу чергу, - потрібна програма дій для тих, хто ставить перед собою амбітну мету вивести країну з кризи. І ця ідеологія повинна визначатися трьома словами: духовність, добробут, безпека", - підкреслив політик.


"Духовність – як об'єднуючі начала суспільства, що виражаються у вигляді моральних цінностей і традицій, сконцентрованих, в першу чергу, у вченні Православної Церкви, культури, історії, високих зразках мистецтва. Це всеохоплююча присутність, що цементує суспільство, що оберігає його від екстремізму, крамоли", - написав він.

Новинський вважає, що достаток необхідний як відсутність гострої потреби в товарах першої необхідності, матеріальний добробут, можливість задовольняти матеріальні потреби. "Це поняття повинно привести суспільство до появи стійкого середнього класу, до побудови держави соціальної справедливості і рівності стартових можливостей", - зазначив він.

Як умову стабільності, почуття захищеності перед гострими ризиками, впевненості у завтрашньому дні Новинський назвав необхідність безпеки.

"Подібна ідеологія може допомогти подолати той хаос, який ми спостерігаємо в головах людей і в державі в цілому, і дасть відповідь на запитання: а куди ми йдемо? До чого прагнемо? Яке майбутнє будуємо?", - резюмував політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся