ru ua

Новинський покинув Україну на своєму літаку, - СБУ

Новинський покинув Україну на своєму літаку, - СБУ Фото: Вадим Новинський

Новинський вранці вилетів в Салоніки з аеропорту "Жуляни"

Нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський вранці 4 листопада 2016 року покинув Україну на власному літаку. Про це на брифінгу повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак, передає "112 Україна".

"За нашими даними, в 9:30 Новинський вилетів у Греції, в Салоніках із Жулян", - повідомив Грицак.

Новинський збирається відвідати Афон

Зазначимо, сам Новинський заявляв, що в ці дні збирається відвідати грецький Афон, однак обіцяв повернутися в Україну. Крім того, він зазначив, що вважає справу проти себе політично мотивованим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада України отримала подання ГПУ на залучення Новинського до відповідальності.

"Тільки що отримав подання від Генеральної прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Вадима Новинського. Як завжди, невідкладно направив на розгляд Регламентного комітету ВРУ", - повідомив Парубій.

Зазначимо, що з проханням дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Новинського в парламент звернувся Юрій Луценко.

"Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 і 1 ч. ст.365 КК України, за фактом перевищення влади і службових повноважень колишніми високопоставленими чиновниками (Януковичем.В,Ф, Захарченко В. Ю., Новинським Ст. Ст. і Коряком Ст. В.) а також іншими працівниками правоохоронних органів міста Києва, при незаконному позбавленні волі особистого помічника, нині покійного, предстоятеля Української православної церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира, а саме архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра", - йдеться в документі, який опублікував у себе в Facebook генпрокурор