Ніч на пункті пропуску "Краковець" минула спокійно, - Нацполіція

НовиниНадзвичайні події    10.09.2017 - 09:54
Фото: поліція на кордоні чекає приїзду Саакашвілі (прес-служба НПУ)
Фото: поліція на кордоні чекає приїзду Саакашвілі (прес-служба НПУ)

Жодних правопорушень або надзвичайних подій не зафіксовано

Протягом ночі правопорушень або надзвичайних подій навколо пункту пропуску "Краковець" на українсько-польському кордоні не зафіксовано. Про це повідомляє прес-служба поліції Львівської області.

Зазначено, що поблизу пункту пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні розміщено наметове містечко учасників раніше заявленого масового заходу.

"На прохання низки народних депутатів, організаторів цієї акції та представників громадських організацій поліція здійснює посилену охорону публічної безпеки і порядку. Упродовж ночі на 10 вересня жодної інформації про правопорушення або надзвичайні події до підрозділів поліції не надійшло", - йдеться в повідомленні.

Нині, за даними відомства, на місці перебуває начальник поліції Львівської області Валерій Середа, а також керівники структурних поліцейських підрозділів. Правоохоронці продовжують нести службу, згідно з раніше розробленою розстановкою сил і засобів поліції.

altaltalt
 

Фото: правоохоронці на КПП "Краковець" (прес-служба НПУ)

Нагадаємо, напередодні увечері відбувся інструктаж сил поліції, залучених до охорони публічної безпеки і порядку на території поблизу прикордонного пункту пропуску "Краковець". Також повідомлялося, що поліцейські заступили на нічне патрулювання біля вказаного пункту пропуску.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top