Нобелівську премію з економіки присудили за довгостроковий макроаналіз

Фото: Нордхаус і Ромер (nobelprize.org)
Фото: Нордхаус і Ромер (nobelprize.org)

Обидва лауреати інтегрували різні дані в довгостроковий макроаналіз

Премію в галузі економічних наук пам'яті Альфреда Нобеля за 2018 рік присудили американцям Вільяму Нордхаусу і Полу Ромеру. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Нобелівського комітету.

Нордхаусу премія присуджена з формулюванням "за інтеграцію кліматичних змін в довгостроковий макроекономічний аналіз".

Ромеру премія присуджена "за інтеграцію технологічних інновацій в довгостроковий макроекономічний аналіз".

Нобелівську премію з економіки присудили за довгостроковий макроаналіз

Як наголошується в повідомленні Нобелівського комітету, лауреати премії розробили методи вирішення деяких з найважливіших питань щодо формування довгострокового і сталого економічного зростання. Їх роботи дають фундаментальні дані про причини і наслідки технологічних інновацій і зміни клімату. Їх висновки значно розширили застосування економічного аналізу за допомогою побудови моделей, які пояснюють, як ринкова економіка взаємодіє з природою і знаннями.

Премія Шведського національного банку з економічних наук пам'яті Альфреда Нобеля вручається з 1969 року. На відміну від інших премій, які присуджуються Шведською академією наук, вона не є спадщиною Альфреда Нобеля. Церемонія вручення премії проходить в Стокгольмі 10 грудня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся