НКЦПФР схвалила вимоги до радника з інвестиційних питань Накопичувального пенсійного фонду

Субота 08 червня 2013 13:03

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на черговому засіданні регулятора схвалила проект рішення "Про затвердження положення про вимоги до радника з інвестиційних питань Накопичувального пенсійного фонду". Про це повідомила прес-служба НКЦПФР.

"Даний проект встановлює вимоги до претендентів на участь у конкурсі з обрання радника з інвестиційних питань ради Накопичувального пенсійного фонду щодо кваліфікаційного рівня, досвіду роботи, ділової репутації тощо. До того ж, нова редакція положення враховує пропозиції і побажання професійних учасників фондового ринку та профільних міністерств та відомств, з якими попередньо погоджувався документ", - заявила директор департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР Оксана Симоненко.

За її словами, документ сприятиме підвищенню ефективності та прозорості функціонування накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зниженню ризиків втрати та знецінення пенсійних активів, покращенню державного регулювання та контролю у цій сфері.

Регулятивний акт розроблено відповідно до пункту 13 статті 8 закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та статті 84 закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі зможуть ознайомитися з його текстом.

Читайте також: НКЦПФР схвалила порядок звітування депозитарними установами перед регулятором

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся