НКРЕКУ планує знизити тариф для "Київтеплоенерго" на 29% з 1 серпня

НКРЕКУ планує знизити тариф для "Київтеплоенерго" на 29% з 1 серпня
Фото: логотип "Київтеплоенерго" (УНІАН)

Відповідний проект постанови обговорять на засіданні 14 червня

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) має намір з 1 серпня знизити тариф для "Київтеплоенерго" на виробництво теплової енергії, яка використовується для виробництва та надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 29%. Відповідний проект постанови внесений на розгляд комісії 14 червня.

У порівнянні з діючими тарифами енергокомпанії "Київенерго", тариф на теплову енергію для населення зменшиться на 320,38 гривень/Гкал і буде становити до 784,58 гривень/Гкал (без ПДВ).

Після прийняття комісією проект рішення буде винесено на громадські слухання.

Після отримання ліцензії компанія має намір виробляти електричну та теплову енергію на столичних ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

У проекті рішення також зазначено, що тариф на відпуск електричної енергії буде на рівні 182,93 коп/кВт-годину; на виробництво теплової енергії для надання релігійним організаціям послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води - 479,06 гривень/Гкал, установам, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів - 1 171,89 гривень/Гкал і для потреб інших споживачів - 1 181,05 гривень/Гкал

Нагадаємо, в НКРЭКУ погодили план заходів для вирішення проблем ПЕК Києва.

Раніше в НАК "Нафтогаз України" відмовилися відпускати газ новоствореному підприємству "Київтеплоенерго", вимагаю передати борги "Київенерго" перед НАК на баланс нової компанії. Проте влада міста категорично проти цього.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся