Миколаївський суд допитав мати Оксани Макар і заслухав протокол допиту потерпілої
Сьогодні відбулося чергове засідання суду у справі за обвинуваченням трьох мешканців м. Миколаєва у скоєнні злочинів відносно Оксани Макар, на якому було закінчено допит третього з підсудних, а також допитано потерпілу сторону - мати Оксани Макар Тетяну Суровіцкую. Крім того, за клопотанням державного обвинувачення під час судового розгляду було оголошено протокол допиту Макар, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.
Наступне засідання, на якому планується допитати свідків, призначено на 10 червня поточного року, воно буде проходити у відкритому режимі.
Нагадаємо, Центральний районний суд Миколаєва вирішив проводити відкриті судові слухання у справі Макар, крім тих засідань, на яких повинні досліджуватися докази, які розголошують інформацію про інтимні сторони життя осіб.