"Миколаївгаз" заявляє про майже 17 млн гривень боргу з боку ТКЕ

НовиниЕнергетика    04.08.2016 - 10:23

В кінці липня 2016 року борг підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) Миколаївської області за послуги з розподілу природного газу склав 16,8 млн грн. Якщо ця заборгованість не буде погашена найближчим часом, ПАТ "Миколаївгаз" буде змушене припинити газопостачання тепловиків, що поставить під загрозу початок опалювального сезону в Миколаївській області, заявили в прес-службі компанії.

Транспортуванням природного газу від НАК "Нафтогаз України" на адресу великих ТКЕ на договірній основі займається ПАТ "Миколаївгаз". У прес-службі заявили, що зараз склалася така ситуація, що ряд теплоенергетичних підприємств Миколаївської області вчасно не розрахувалися за послугу розподілу природного газу, що стало причиною чималого боргу перед "Миколаївгазом".

Основна частка заборгованості припадає на такі підприємства, як ПАТ "МТЕЦ" - 8,67 млн гривень, ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" - 6,73 млн гривень, КП ПМР "Тепло" - 1,3 млн гривень.

"Ми розуміємо, що в "тепловиків" зараз значні фінансові проблеми, але у нас вони теж є. І ця ситуація ще більше поглиблює наше становище. Тариф розподілу – єдине джерело доходу компанії. Кошти, які ми отримуємо з свого тарифу, спрямовуються на реалізацію всієї господарської діяльності ПАТ "Миколаївгаз" – обслуговування та ремонт газотранспортної системи області, закупівлю матеріалів та обладнання для здійснення робіт. Крім того, нам потрібно платити зарплату працівникам, оплачувати податки і багато іншого. Відсутність коштів не дозволяє нам виконувати всі наші фінансові зобов'язання та проводити роботи по підготовці до опалювального сезону в повному обсязі", - коментує ситуацію комерційний директор "Миколаївгазу" Ірина Лістова.

On Top