У Миколаєві через відсутність опалення скасували заняття у школах

НовиниСуспільство    18.10.2016 - 17:46
Фото: у школах Миколаєва призупинено навчальний процес
Фото: у школах Миколаєва призупинено навчальний процес
НФ пропонує ввести розстрочку комунальних платежів для громадян, які не отримують субсидії Школам в Німеччині погрожують масовими вбивствами

Навчальний процес у школах призупинено до 24 жовтня

У Миколаєві через відсутність опалення скасували заняття у школах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської міської ради.

"Теплогенеруючі компанії досі не отримали ліміти газу для проведення опалювального сезону, його початок відстрочено на невизначений період. У зв'язку з цим прийнято розпорядження міського голови про призупинення навчального процесу в школах", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника міського голови Євгена Шевченка, у зв'язку з неможливістю дотримання температурних норм в школах і дитячих садах, міська влада зупиняє навчальний процес у школах до понеділка, 24 жовтня, також батькам рекомендується тимчасово не приводити дітей в дитячі садки.

Крім того, Шевченко додав, що у лікарнях міста включені електроконвектори, а в пологових будинках міста з допомогою побутових опалювальних електроприладів підтримують температуру, передбачену нормами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві до опалення підключили 96% житлових будинків.

Читайте в розділі

Сейм Польщі схвалив спільну з Україною Декларацію пам'яті та солідарності, - Парубій

У Києві частково обмежать рух по проспекту Науки 22 жовтня

В Україні за 9 місяців пасажироперевезення скоротилися на 6,3% 

On Top