Янг Бойз - Шахтар: "Гірники" програють і вилітають з Ліги Чемпіонів

НовиниСпорт    04.08.2016 - 00:04
Фото: Шахтар - Янг Бойз
Фото: Шахтар - Янг Бойз

Донеччани поступилися в серії пенальті

У матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів зійшлися "Янг Бойз" і донецький "Шахтар".

"Янг Бойз" - "Шахтар" 2-0
Гол
: Куба, 54, 60
Шахтар: Пятов — Срна, Ордець, Кривцов, Ізмаїл — Фред, Степаненко — Марлос, Тайсон — Едуардо (Селезньов, 64), Дентіньо (Ньому, 75)
Янг Бойз: Мвого – Саттер (Обекснер, 118), фон Берген, Роша, Лецякс – Рава, Саного, Бертоне (Гайич, 111), Сулеймані – Оаро, Кубо

"Гірники" активніше начачли матч. Але грали в атаці досить блякло. А ось "Янг Бойз" зумів згодом перевести гру на чужу половину поля і створити кілька напівмоментів. Під кінець тайму у Степаненко був чудовий момент, але з його ударом впорався голкіпер.

Друга половина гри розпочалася з двох моментів "Шахтаря", коли воротар впорався зі складним ударом Тайсона, а після "Янг Бойз" врятувала штанга після удару Дентіньо.

А у відповідь швейцарці забили. Спочатку Сулеймані подав в штрафну, звідки Куба пробив головою. А після Куба зробив дубль, заштовхавши м'яч у ворота після скидки Аого. Після за "Шахтар" езе і сышграла поперечина.

Матч дійшов до серії пенальті, де швейцарці були вправнішими. Свої удари не забили Ракицький і Фред. Таким чином, "Шахтар" завершив свою участь в Лізі Чемпіонів.

On Top