НФ закликає президента взяти під особистий контроль розслідування діяльності "Інтера"

НовиниПолітика    13.09.2016 - 14:09
Фото: Інтер
Фото: Інтер

Фракція "Народного фронту" (НФ) звертається до президента України Петра Порошенка із закликом взяти під особистий контроль розслідування діяльності Марії Столярової та Ігоря Шувалова на телеканалі "Інтер". Про це йдеться у відповідному зверненні НФ.

"Шановний Петре Олексійовичу! Вам відомо, що до лютого цього року на телеканалі "Інтер" працювала така собі Марія Столярова. Лише випадковість, пов’язана з технічною накладкою у студії зі звуком, показала суспільству справжнє моральне обличчя людей, відповідальних за виробництво новин на одному з найбільших телеканалів країни. Тоді ця особа у прямому ефірі принизила пам'ять Небесної соті, вживши нецензурну лексику", - йдеться у зверненні.

Як зазначається, через деякий час в мережі Інтернет було опубліковане особисте листування Столярової.

"Воно жахнуло цинічними фактами цілеспрямованої інформаційно-диверсійної роботи проти України в інтересах Росії. Так можуть нищити державу лише вороги. Столярова і була ворогом, вона сама пише про свою мрію побачити російські танки у Києві і називає себе та свого роботодавця Ігоря Шувалова "російськими пропагандистами" та "руками Москви". У тому ж листуванні Столярова нагадує, що Шувалов - "російський політтехнолог Януковича". Але Столярова і Шувалов - це лише вершина айсбергу. Насправді за ними стоїть Сергій Льовочкін, який очолював адміністрацію Януковича", - зазначили автори звернення.

Підкреслюється, що 5 вересня народні депутати "Народного фронту" особисто подали до Служби безпеки України звернення з вимогою відреагувати на факти "інформаційної війни", що велася через канал "Інтер" проти України.

"Наша фракція вважає, що російський громадянин Ігор Шувалов, який не має українського паспорта, або повинен бути ганебно видворений з України, або має сісти в українську в’язницю", - йдеться у зверненні.

Автори зазначають, що 15 вересня спливає десятиденний термін, протягом якого у відповідності до законодавства Служба безпеки повинна надати відповідь на звернення народних депутатів.

"Саме тому, фракція "Народного фронту" звертається до Вас із закликом взяти розслідування під свій контроль для того, щоб українські спецслужби відчули політичну волю української влади швидко та ефективно розпочати реальну боротьбу проти засланих в Україну інформаційних диверсантів. "Народний фронт" сформував парламентську коаліцію разом з фракцією, яка носить ім’я Президента України. Несучи спільну відповідальність за ситуацію в країні, "Народний фронт" заявляє, що ніколи не був і не буде слабкою ланкою у захисті нашої держави від окупанта, в якій би формі він не вів війну проти України", - йдеться у зверненні.

У НФ запевняють, що їхня фракція категорично не сприймає компроміси, що передбачають лояльність в обмін на лояльність.

"Це коли політичні сили і окремі політики у парламенті готові миритися з антиукраїнськими ЗМІ лише тому, що про них ці ЗМІ розповідають улесливо позитивно. На наше переконання, стратегія російських спецслужб якраз і полягає у тому, щоб спочатку інформаційно зачистити найбільш патріотичні українські сили, посіяти розбрат, а потім з насолодою розіп’яти ослаблених вже самотніх політиків, а разом з ними і всю країну. "Народний фронт" упевнений у тому, що ми, шановний пане президент України, є з Вами однодумцями, соратниками і партнерами. Тому Ваша рішуча реакція у боротьбі з російською пропагандою буде повністю підтримана нашою фракцією", - резюмували у НФ. 

On Top