Через негоду в Україні скасовано 8 авіарейсів, ще 17 - затримується

НовиниНадзвичайні події    13.11.2016 - 21:58
Фото: засніжений аеропорт "Львів"
Фото: засніжений аеропорт "Львів"

Найбільше рейсів затримується вильотом із Києва та Львова

У зв'язку з несприятливими погодними умовами авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скасувала 8 рейсів, а також повідомила про затримку ще 17-ти. Про це повідомляє прес-служба МАУ.

Зокрема відмінено такі рейси: Київ - Івано-Франківськ від 12 листопада й Івано-Франківськ - Київ від 13 листопада, Київ - Львів від 12 листопада і Львів - Київ від 13 листопада, Львів - Мадрид від 13 листопада і Мадрид - Львів від 14 листопада, Львів - Стамбул від 14 листопада і Стамбул - Львів від 14 листопада.

Також очікується затримка рейсів маршрутами: Київ - Шарм-ель-Шейх, два рейси Харків - Київ, Львів - Тель-Авів, Київ - Стамбул, Київ - Алмати, Київ - Вільнюс, Київ - Варшава, Київ - Бангкок, Шарм-ель-Шейх - Київ, Стамбул - Одеса, Львів - Рим, Тель-Авів - Львів, Рим - Львів, Київ - Хургада і Бангкок - Київ.

Нагадаємо, раніше у зв'язку з несприятливими погодними умовами Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького скасував кілька авіарейсів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Укрзалізниця" повідомляє про затримку близько 30 поїздів через складні погодні умови Через негоду в Україні знеструмлено 988 населених пунктів у 13 областях
On Top