Через негоду в Україні скасовано 8 авіарейсів, ще 17 - затримується

НовиниНадзвичайні події    13.11.2016 - 21:58
Фото: засніжений аеропорт "Львів"
Фото: засніжений аеропорт "Львів"

Найбільше рейсів затримується вильотом із Києва та Львова

У зв'язку з несприятливими погодними умовами авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" скасувала 8 рейсів, а також повідомила про затримку ще 17-ти. Про це повідомляє прес-служба МАУ.

Зокрема відмінено такі рейси: Київ - Івано-Франківськ від 12 листопада й Івано-Франківськ - Київ від 13 листопада, Київ - Львів від 12 листопада і Львів - Київ від 13 листопада, Львів - Мадрид від 13 листопада і Мадрид - Львів від 14 листопада, Львів - Стамбул від 14 листопада і Стамбул - Львів від 14 листопада.

Також очікується затримка рейсів маршрутами: Київ - Шарм-ель-Шейх, два рейси Харків - Київ, Львів - Тель-Авів, Київ - Стамбул, Київ - Алмати, Київ - Вільнюс, Київ - Варшава, Київ - Бангкок, Шарм-ель-Шейх - Київ, Стамбул - Одеса, Львів - Рим, Тель-Авів - Львів, Рим - Львів, Київ - Хургада і Бангкок - Київ.

Нагадаємо, раніше у зв'язку з несприятливими погодними умовами Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького скасував кілька авіарейсів.

"Укрзалізниця" повідомляє про затримку близько 30 поїздів через складні погодні умови Через негоду в Україні знеструмлено 988 населених пунктів у 13 областях
Читайте в розділі

В Миколаївській обл. на полігоні загинув солдат-строковик

Піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили 1820 вибухонебезпечних предметів у 2017 році

Суд у справі щодо держзради Януковича розпочнеться у лютому, - Луценко

On Top