Німкеня Дальмаєр виграла спринт на етапі Кубку світу у Кореї

Німкеня Дальмаєр виграла спринт на етапі Кубку світу у Кореї Фото: Лаура Дальмаєр

Кращою серед українок стала Юлія Джима

Лідер сезону німкеня Лаура Дальмаєр з чистою стрільбою виграла спринтерську гонку на 7,5 км на сьомому етапі Кубка світу з біатлону. Про це повідомляється на сайті змагань.

Слідом за нею фінішувала норвежка Тіріль Екгофф, третьою прийшла француженка Анаїс Шевальє.

Кращою серед українок стала Юлія Джима, яка фінішувала на шостому місці. Вона вперше в сезоні зуміла закрити всі мішені в особистій гонці.

Капітан нашої збірної Олена Підгрушна не вийшла на старт. Вона повинна була вийти на гонку під 19 стартовим номером. Про причини такого рішення не повідомляється.

Анастасія Меркушина - 31, Ірина Варвинець - 44, Валя Семеренко - 60, Ольга Абрамова - 69.

Нагадаємо, у корейському Пхьончхані з 2 по 5 березня проходить сьомий етап Кубка світу з біатлону сезону 2016/17 .