ru ua

Німецький готель відмовився розміщувати Трампа під час G20

Німецький готель відмовився розміщувати Трампа під час G20 Фото: Дональд Трамп

Відмова у розміщенні вже була передана команді президента США

Готель Vier Jahreszeiten в німецькому Гамбурзі відмовився розміщувати президента Сполучених штатів Дональда Трампа і його команду під час саміту країн Великої індустріальної двадцятки (G20). Про це повідомляє місцеве видання Hamburger Abendblatt з посиланням на власні джерела.

"Причини такого рішення не уточнювалися, однак джерело видання пояснило, що відмова в розміщенні вже була переданий команді Трампа", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією німецьких ЗМІ, тепер з міркувань безпеки американську делегацію під час саміту великої двадцятки можуть помістити в готелі Adlon в центрі Берліна.

Трамп приїде в Гамбург тільки щоб відвідати конференцію і виставкові зали. При цьому, згідно з розпорядженням правоохоронних органів, всі лідери держав G20 повинні бути розміщені в центрі Гамбурга.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністри фінансів країн "Великої двадцятки" на щорічній зустрічі не змогли домовитися про захист вільної торгівлі та боротьбу з протекціонізмом після того, як США відмовилися підписувати документ.