ru ua

Німецькі екологи та Nord Stream уклали мирову угоду.

Судовий позов щодо звинувачень німецьких екологів на адресу будівельників газогону "Північний потік" (Nord Stream) скасовано. Як повідомляють німецькі ЗМІ, спілки захисників природи у консультаціях з представниками консорціуму Nord Stream віднайшли компромісний варіант. Досягнення мирової угоди підтвердили обидві сторони, передає Deutsche Welle.
Позов, вчинений у Вищому адміністративному суді в Грейфсвальді, відкликано, заявила керівник земельної організації Спілки захисту природи BUND Корінна Цвілаг. Вона пояснила, що будівельники погодилися з думкою експертів, внесли зміни до проекту та зробили його прийнятнішим з екологічного погляду.
"Проектувальники дали гарантії та запевнили, що буде вжито додаткових заходів для захисту природи", - повідомив експерт впливового Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Йохен Ламп. За його словами, консорціум також пообіцяв надати понад 10 млн євро на реалізацію природоохоронних проектів. "Укладена угода - це великий успіх. Ми раді, що змогли зробити свій внесок у забезпечення захисту природи в акваторії Балтійського моря", - наголосив еколог.