Нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet сьогодні торгуються в позитивній ціновій зоні

Нафтові ф'ючерси Brent і Light Sweet сьогодні торгуються в позитивній ціновій зоні. Станом на 10:00 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):

- IPE Brent Crude (грудень) - 105,43 (+0,40) при діапазоні котирувань 105,03-105,63;

- Light, Sweet Crude Oil (грудень) - 94,76 (+0,16) при діапазоні котирувань 94,44-94,90.

Позитивна динаміка в цінах по операціях з нафтовими ф'ючерсами обумовлена продовженням їх технічних покупок. Разом з тим підтримку нафтовим ф'ючерсам надають дані про більш суттєве, ніж очікувалося, зростання промислового виробництва в Китаї. Так, за підсумками жовтня 2013 р. промислове виробництво у Китаї зросло відносно аналогічного місяця попереднього року на 10,3%. Тим часом аналітики прогнозували, що зростання промислового виробництва в КНР не перевищить 10,1%.

Зростання нафтових котирувань сьогодні також продовжують підтримувати дані про поліпшення справ в економіці США. Як повідомило 8 листопада Міністерство праці США, рівень безробіття в країні за підсумками жовтня залишилася на рівні 7,3%. При цьому в жовтні в США було створено 204 тис. нових робочих місць поза сільським господарством - максимум за вісім місяців.

В цілому за минулий торговельний тиждень 4-8 листопада офіційна ціна нафти WTI символічно знизилася на 1 цент, а барель нафти Brent подешевшав на 79 центів (-0,7%). Ситуація на ринку нафтових ф'ючерсів дещо стабілізувалася, після того як котирування нафти WTI впали 5 листопада до свого п'ятимісячного мінімуму - до 93,07 дол./бар., а котирування нафти Brent просіли до мінімуму за чотири місяці - до 102,98 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся