Нефьодов назвав число судових позовів проти системи ProZorro

НовиниЕкономіка    24.10.2016 - 13:49
Фото: Максим Нефьодов
Фото: Максим Нефьодов

Заступник міністра запевнив, що, незважаючи на це, система буде працювати

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов заявив, що наявність судових позовів проти системи публічних електронних закупівель ProZorro зайвий раз доводить її ефективність. Про це він сказав в ефірі програми "Нова кров" на телеканалі ZIK, 23 жовтня.

"Є два позову. Один - до Кабінету міністрів про скасування підзаконних актів, що регламентують роботу системи. Інший, власне, до самого міністерству щодо призначення системи ProZorro державним підприємством, яке веде портал державних закупівель", - розповів Нефьодов.

заступник Міністра підкреслив, що, на його думку, наявність подібних судових позовів підтверджує ефективність роботи системи ProZorro і запевнив, що незважаючи на можливе прийняття судом рішення на користь позивачів, система держзакупівель ProZorro все одно буде продовжувати свою роботу.

"Ми переконані у правильності своїх дій і, чесно кажучи, такі позови навіть в якомусь сенсі додають впевненості у своїх діях", - заявив Нефьодов.

Нагадаємо, в Україні почала роботу нова система електронних закупівель для бізнесу RIALTO.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Замголови МЕРТ Нефьодов не планує більше року працювати на своїй посаді Кабмін дозволив ProZorro перевіряти учасників тендерів
On Top