ru ua

В Україні створена система електронних закупівель для бізнесу

В Україні створена система електронних закупівель для бізнесу Фото: в Україні створена система електронних закупівель для бізнесу

На даний момент до системи підключилися понад 10 торгових майданчиків, які працюють у ProZorro

В Україні почала роботу нова система електронних закупівель для бізнесу RIALTO, йдеться в прес-релізі онлайн-майданчики Zakupki.Prom.ua, яка стала одним із творців нової системи.

Як наголошується в повідомленні, RIALTO працює за принципами системи держзакупівель ProZorro. Крім того, керівником RIALTO став колишній координатор ProZorro Андрій Кучеренко.

На даний момент до системи підключилися понад 10 торгових майданчиків, які працюють у ProZorro.

"оголошуються Тендери на будь-якому майданчику системи, звідти інформація надходить в ЦБД, а з неї – поширюється на інші майданчики. Надання пропозиції для торгів також синхронізується через ЦБД. Таким чином, інформація про всі тендери і пропозиціях доступна на всіх майданчиках одночасно", - розповідається в повідомленні.

Творці системи хочуть зробити її не тільки загальноукраїнського, але також розглядають можливість виходу на ринки інших країн.

"Я впевнений, що нам вдасться побудувати потужний загальноєвропейський або навіть глобальний формат, яких веде початок з України", - цитується в повідомленні керівник RIALTO.

Нагадаємо, система ProZorro заощадила Україні вже понад 3 млрд гривень.