НБУ планує завершити переговори із зовнішніми кредиторами "Укрпромбанку" і "Надра банку" до 1 липня ц.р., - А.Шаповалов.

Нацбанк планує завершити переговори із зовнішніми кредиторами "Укрпромбанку" і "Надра банку" до 1 липня ц.р. Про це РБК-Україна повідомив перший заступник голови правління НБУ Анатолій Шаповалов. За його словами, це є необхідною умовою для ухвалення рішення державою про входження в акціонерний капітал указаних банків. А.Шаповалов також повідомив, що потреба "Укпромбанку" і "Надра банку" в коштах для докапіталізації складає 14 млрд грн. У свою чергу, в.о. міністра фінансів Ігор Уманський повідомив журналістів, що уряд направив свої пропозиції зарубіжним кредиторам "Укрпромбанку" і "Надра банку" і чекає від них на відповідну реакцію наприкінці червня ц.р. І.Уманський уточнив, що у "Надра банку" і "Укрпромбанку" зовнішні кредитори ті ж самі, що й у "Родовід банку" й "Укргазбанку". "Але у попередньому випадку мова йшла про зовсім невеликі суми заборгованостей, тому вони відразу погодилися на наші пропозиції", - пояснив в.о. міністра фінансів. Він також повідомив, що в банку "Київ", рішення про націоналізацію якого було ухвалене на сьогоднішньому засіданні уряду, відсутня зовнішня заборгованість.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся