НБУ: В листопаді було розміщено ОВДП на 1,4 млрд грн, прибутковість зменшилася на 0,4 п.п. - до 8,3%

В результаті розміщення ОВДП в листопаді 2011 р. було залучено коштів на 1,4 млрд грн. Прибутковість ОВДП на первинному ринку в листопаді зменшилася на 0,4 п.п. - до 8,3%. Про це йдеться у звіті за основним тенденціям грошово-кредитного ринку України за листопад 2011 р., передає прес-служба Національного банку України (НБУ).
Всього за 11 місяців 2011 р. було залучено 25,9 млрд грн із середньозваженою дохідністю в 8,8%. Зазначимо, в жовтні обсяг залучення склав 5,5 млрд грн.
"Всього з початку року було розміщено державних облігацій України (з урахуванням ОВДП, випущених для збільшення статутного капіталу АТ "Сбербанк", ПАТ АБ "Укргазбанк" і НАК "Нафтогаз України") на загальну суму 47,2 млрд грн. Середньозважена прибутковість ОВДП з урахуванням зобов'язань, випущених для рекапіталізації, склала 9,1% річних", - говориться в повідомленні НБУ.
Виплати по ОВДП за січень-листопад склали 44,8 млрд грн, у тому числі основний борг - 30,7 млрд грн, виплата доходу - 14,2 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся