ua en ru

НБУ сьогодні планує продати банкам на валютному аукціоні до 5 млн дол

Національний банк України (НБУ) оголосив на 5 листопада 2014 р. проведення аукціону з продажу іноземної валюти за гривні загальним обсягом до 5 млн дол.

Національний банк України (НБУ) оголосив на 5 листопада 2014 р. проведення аукціону з продажу іноземної валюти за гривні загальним обсягом до 5 млн дол. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Заявки від банків приймалися до 10:00, а оголошення результатів очікується об 11:00.

Мінімальна сума кожної заявки банку - 100 тис. дол., сума заявки має бути кратною 100 тис. дол. Максимальний обсяг заявок банку - 10% від обсягу аукціону. Кількість заявок від кожного банку не обмежена.

Заявки задовольняються за вказаним у них курсом з урахуванням короткострокових кредитних лімітів на операції Національного банку України з банками України на валютному ринку.

Зазначимо, згідно з новими умовами проведення валютних аукціонів, НБУ кожного дня виставлятиме на валютний аукціон по 5-10 млн дол.

3 листопада голова НБУ Валерія Гонтарєва повідомила, що Нацбанк має намір з 5 листопада щоденно проводити валютні аукціони. При цьому регулятор більше не буде проводити заявки для підкріплення кас банків.