НБУ розповів про найбільш підроблювані купюри гривні

НБУ розповів про найбільш підроблювані купюри гривні
Фото: Національний банк України

Найчастіше зустрічаються підробки низької якості купюр номіналом 50, 100 і 200 грн

Національний банк України (НБУ) повідомляє, що більшість підроблених банкнот гривні - це купюри номіналом 50, 100 і 200 грн. Про це регулятор повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За даними Нацбанку українська гривня має високу ступінь захисту від підробок. "Підроблені банкноти виготовляються з використанням копіювальної або комп'ютерної техніки, зокрема струменевих або лазерних принтерів і, якщо уважно придивитися до банкноті, можна відразу відрізнити підробку від справжньої", - йдеться в повідомленні НБУ.

У 2012 р., за даними регулятора, на 1 млн справжніх банкнот гривні в Україні припадало близько 4,1 шт. підроблених. У 2013 р. - 3,5 шт., в 2014 р. - 3 шт., а за підсумками 9 місяців 2015 р., показники аналогічні 2014-му.

Українська гривня має високий рівень захисту від підробок. Наявні на банкнотах гривні елементи захисту дозволяють гарант...

Posted by Національний банк України on 16 октября 2015 г.

Нагадаємо, раніше НБУ повідомляв, що обсяг монетарної бази у вересні знизився на 2,3% до 321,2 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся