НБУ має намір продовжити ще на 3 місяці термін погашення банками кредитів з підтримання ліквідності, - Гонтарєва

Національний банк України має намір ще на три місяці продовжити термін погашення банками за кредитами для підтримки і збереження ліквідності.

Національний банк України має намір ще на три місяці продовжити термін погашення банками за кредитами для підтримки і збереження ліквідності. Про це сьогодні під час щотижневої зустрічі з банкірами повідомила голова Національного банку Валерія Гонтарєва, передає прес-служба НБУ в Facebook.

"Національний банк України має намір ще на три місяці продовжити термін погашення банками основної суми заборгованості перед НБУ за кредитами для підтримки ліквідності та кредитами по збереженню ліквідності", - говориться в повідомленні.

Описуючи поточну ситуацію в банківському секторі, вона підкреслила, що ситуація на валютному ринку залишається стабільною. Напрацьована модель валютних аукціонів дозволяє встановлювати курсовий орієнтир і практика їх проведення буде продовжена.

Нагадаємо, Національний банк України в п'ятницю, 5 грудня 2014 р., надав банкам на загальну суму 3 млрд 840,8 млн грн рефінансування для підтримки ліквідності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся