НБУ констатує збільшення депозитів населення

НБУ констатує збільшення депозитів населення
Фото: депозити населення збільшилися

З початку року гривневі депозити фізосіб досягли 188,26 млрд. гривень, валютні – 8,442 млрд доларів

У серпні 2016 банки наростили портфель строкових депозитів фізичних осіб у національній валюті на 0,3% - до 120,96 млрд. гривень, в іноземній валюті в доларовому еквіваленті майже на 0,4% - до 6,76 млрд. доларів. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

За даними регулятора, з початку року цей показник у гривні збільшився на 9,58 млрд. гривень (+ 8,6%), в іноземній валюті в доларовому еквіваленті за 9 місяців практично не змінився.

За підсумками серпня гривневі кошти фізичних осіб до запитання скоротилися на 4,8% до 67,3 млрд. гривень. На думку НБУ, відтік має сезонний характер і пояснюється головним чином активним використанням населенням коштів з поточних рахунків у відпускний період. Кошти фізичних осіб до запитання в іноземній валюті за аналогічний період зросли на 3% до 1,68 млрд. доларів.

У цілому гривневий депозитний портфель фізичних осіб з початку року зріс на 8,52 млрд. гривень (+ 4,7%) до 188,26 млрд. гривень, в іноземній валюті в доларовому еквіваленті - на 0,16 млрд. доларів (+ 2%) до 8,442 млрд. доларів.

Довідково:

Дані депозитів, які публікуються в "Основних показниках діяльності банків" відрізняються від відповідних даних з підрозділу "Грошово-кредитна статистика", оскільки:

- охоплюють дані банків з урахуванням їх філій за межами України;

- включають тільки основну суму без нарахованих відсотків;

- не включають іменні ощадні (депозитні) сертифікати

Нагадаємо, НБУ збільшив добовий ліміт зняття валюти з депозитів для клієнтів банків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся