НБУ змінив порядок регулювання діяльності банківських груп

НБУ змінив порядок регулювання діяльності банківських груп
Фото: НБУ вносить зміни в порядок регулювання банківської діяльності (НБУ)

Зміни узгоджують діяльність банківських груп з нормативно-правовими актами Нацбанку

Національний банк України вніс зміни до положення про порядок регулювання діяльності банківських груп. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Ка повідомляється, зміни полягають в уточненні складових розрахунку регулятивного, статутного капіталу банківської групи та найменування окремих назв статей активів, які враховуються при розрахунку економічних нормативів.

Зміни спрямовані на застосування єдиних підходів при здійсненні нагляду на індивідуальній та консолідованій основі, а також узгодження цього положення з іншими нормативно-правовими актами Національного банку України, зокрема новим планом рахунків, затвердженим постановою правління НБУ від 11 вересня 2017 № 89.

Зазначені зміни внесені постановою правління Національного банку України від 15 грудня 2017 № 131 "Про затвердження змін до положення про порядок регулювання діяльності банківських груп", яка набирає чинності з 25 грудня 2017 року.

Нагадаємо, в Україні вперше проведена реорганізація банківських установ за спрощеною процедурою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся