Названі проблеми, які найбільше хвилюють українців

Названі проблеми, які найбільше хвилюють українців
Фото: українці (dem-alliance.org.jpg)

Найбільше українці переймаються через війну на сході України

Більшість українців (72%) найбільше переймаються через війну на сході України. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Повідомляє прес-служба КМІС.

Як зазначається, опитування проводилося з 20 по 29 травня 2017 року методом особистого інтерв'ю. Загалом опитано 2040 респондентів, що мешкають у 108 населених пунктах усіх областей України (окрім АР Крим та непідконтрольних Україні територій Луганської та Донецької областей).

"Як показують результати дослідження, абсолютна більшість опитаних (72%) занепокоєна війною на сході України. Також серед проблем, які найбільше непокоять українців - рівень життя (60%), економічна ситуація (47%) та безпека України (21%)", - йдеться у повідомленні.

Названі проблеми, які найбільше хвилюють українців

Фото: результати опитування

Разом з тим, найменше українців турбує статус російської мови в Україні (1%) та відносини між громадянами України різних національностей (2%).

Зазначається, що у порівнянні з 2016 роком українців менше стали турбувати відносини з Росією та злочинність.

Названі проблеми, які найбільше хвилюють українців

Фото: результати опитування за регіонами

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що більшість українців підтримають вступ до НАТО і ЄС у разі референдуму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся