ru ua

Призначено нового голову Миколаївської ОДА

Призначено нового голову Миколаївської ОДА Фото: Олександр Стаднік (nikvesti.com)

Миколаївську ОДА очолив Олександр Стаднік

Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Стадніка головою Миколаївської обласної державної адміністрації (ОДА). Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Відзначимо, зараз в Миколаївській ОДА йде представлення нового глави за участю помічника президента Андрія Єрмака. Крім того, глава СБУ Іван Баканов представляє нового начальника управління у Миколаївській області.

Стаднік з 2012 року працював в органах податкової інспекції, був виконуючим обов'язки глави податкової інспекції Дніпровського району Києва, звільнений в 2017 році. Після цього, судячи з його декларації, і до призначення в Миколаївську ОДА працював у туристичній фірмі "Динадис бізнес тревел".

У своїй декларації він вказав земельну ділянку на 1200 квадратних метрів під Києвом, квартиру в Кіровоградській області. Проживає в Києві в квартирі площею 125 квадратних метрів. У його сім'ї також є будинок в Миколаєві. Стаднік пересувається на Porshe Cayenne 2012 року, його дружина - на Mercedes-Benz GLE 250 2018 року за 1,6 млн гривень.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося про призначення нового голови Дніпропетровської ОДА. Новим керівником області став бізнесмен Олександр Бондаренко.

Також раніше Володимир Зеленський призначив бізнесмена Віталія Коваля новим головою Рівненської ОДА.