Назарбаєв заборонив використовувати російську мову на казахських грошах

П'ятниця 22 лютого 2019 20:05
Назарбаєв заборонив використовувати російську мову на казахських грошах
Фото: Нурсултан Назарбаєв (kremlin.ru)

Зараз в оформленні тенге використовуються написи російською і казахською мовами

В дизайні банкнот і монет Казахстану будуть використовуватися тільки написи казахською мовою. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на указ президента республіки Нурсултана Назарбаєва.

Зазначимо, у попередній версії документа було сказано, що на банкнотах і монетах "використовуються написи державною та російською мовами".

"Текст написів, які використовуються в дизайні банкнот і монет, оформляється державною мовою. У дизайні інвестиційних і колекційних монетах допускається використання написів іноземними мовами", - йдеться в указі президента.

Зараз в оформленні тенге використовуються написи російською і казахських мовами.

Нагадаємо, вчора Назарбаєв відправив у відставку уряд республіки. За його словами, новий уряд країни має виробити дієві кроки по підвищенню рівня життя. Назарбаєв вважає, що уряду спільно з Національним банком не вдалося повною мірою створити реальні стимули та інструменти для якісного зростання економіки.

Раніше Сенат Казахстану прийняв законопроект, який закріплює за першим президентом право довічно очолювати Раду Безпеки

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся