Повінь у В'єтнамі: Десятки жертв

У В'єтнамі в результаті повені загинули щонайменше 28 осіб, передає Reuters з посиланням на повідомлення місцевих ЗМІ.

У В'єтнамі в результаті повені загинули 34 людини, ще 11 вважаються зниклими без вісті. Про це повідомляє Reuters з посиланням на повідомлення місцевих ЗМІ.

Повені в країні продовжуються з 15 листопада 2013 р. При цьому в провінції Куангнгай вода піднялася вище за рекордну відмітку 1999 р., більшість будинків були повністю затоплені.

Близько 80 тис. осіб було евакуйовано, декілька десятків вважаються зниклими без вісті. У країні перекрита значна кількість автомобільних доріг, у низці регіонів перервано залізничне сполучення.

Через сильні дощі і повені у В'єтнамі перервано збір урожаю кавових зерен і їх просушування, що привело до різкого падіння експорту кави з країни. В'єтнам провідним світовим виробником кави сорту робуста, на його частку доводиться близько 17% від світового виробництва.

Метеорологи чекають, що сильні дощі в регіоні продовжаться і наступного тижня.

Нагадаємо, про інший резонансний розгул стихії в регіоні. Тайфун "Хайян", що обрушився на провінцію Лейте Філіппінських островів 8 листопада, забрав життя щонайменше 10 тис. осіб. В результаті стихії постраждали 4 млн осіб, передає Reuters. Без даху над головою залишилися 500 тис. осіб. Президент Філіппін Бенинго Акіно відмовлявся назвати навіть приблизну кількість загиблих, зауваживши, що влада має неповними даними. Кількість загиблих може зрости в рази по мірі надходження нової інформації.

У заяві, оприлюдненій прес-секретарем Організації об'єднаних націй (ООН) Пан Гі Муном сказано, що внаслідок тайфуну, що обрушився на Філіппіни 8 листопада, загинуло близько 10 тис. осіб, кількість біженців склала більш ніж 650 тис. чоловік, а загальне число постраждалих налічує близько 9,5 млн. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся