Нацтелерадіо тимчасово обмежило мовлення каналу "Телеклуб" в Україні

НовиниТелеком & IT    13.01.2017 - 10:01
Фото: мовлення каналу припинено через порушення закону про кінематографію
Фото: мовлення каналу припинено через порушення закону про кінематографію

Причиною припинення трансляції є виявлення заборонених російських фільмів в ефірі телеканалу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила припинити трансляцію телеканалу "Телеклуб" терміном на три місяці через демонстрацію заборонених російських фільмів. Про це зазначається в повідомленні регулятора на сайті.

Зокрема були виявлені фільми "Мент у законі", "Профіль вбивці 2", "Стріляючі гори" та інші, що порушують закон "Про кінематографію".

Нацрада раніше зверталася до українського дистриб'ютора телеканалу з проханням повідомити правовласникам про порушення закону та вжиття відповідних заходів для усунення порушень. Однак, як зазначають в регуляторі, програмна політика телеканалу не була змінена.

В Нацтелерадіо також додали, що не вилучили телеканал з переліку ретрансляції (як багато російських раніше), а тимчасово призупинили його мовлення, так як "Телеклуб" знаходиться під юрисдикцією Німеччини, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

"Тому регулятор не може вилучити його з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції, за звичайною процедурою", - підкреслили в регуляторному органі.

Нагадаємо, раніше Нацрада зобов'язала провайдерів вимкнути російський телеканал "Дощ"

Нацтелерадіо заборонив в Україні ще три російські телеканали В Україні майже на 20% зменшилася кількість супутникових телеканалів РФ, - Нацтелерадіо
Читайте в розділі

Обсяг виручки від продажу смартфонів у світі перевищить 355 млрд доларів у 2020

Хакери зламали хакерський форум Darkode

Uber заплатить 20 млн доларів у справі про обман водіїв у США

On Top