Нацрада винесла попередження українському телеканалу через трансляцію політичної реклами

НовиниНадзвичайні події    25.11.2016 - 17:32
Фото: Нацрада застосувала до NewsOne санкцію "оголошення попередження"
Фото: Нацрада застосувала до NewsOne санкцію "оголошення попередження"

Нацрада застосувала до NewsOne санкцію "оголошення попередження"

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження українському телеканалу ТОВ "Новини 24 години" (логотип NewsOne) через трансляцію політичної реклами. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацради.

"Моніторинг супутникового мовлення NewsOne у період з 5 по 11 серпня 2016 року зафіксував у часовому проміжку з 17:00 до 23:00 вихід політичної реклами партії "За життя" загальним обсягом 36 хвилин 42 секунди.  Ця реклама була відокремлена від інших програм на початку і наприкінці словами "політична реклама", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 15 вересня телеканалу було призначено позапланову перевірку, яка засвідчила факт трансляції такої реклами.

Як зазначається, на період проведення моніторингу не було оголошено про початок виборчого процесу в Україні, а політичну партію "За життя" та її кандидатів не було зареєстровано у спосіб, визначений чинним законодавством.

"Під час обговорення цього питання членами Національної ради було зазначено, що тут є певні колізії законодавства і немає роз’яснень, тому істину може встановити тільки суд. Таким чином, Національна рада застосувала до ТОВ "Новини 24 години" санкцію "оголошення попередження" і вказала компанії на неприпустимість порушень вимог законодавства надалі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацрада проведе позапланову перевірку телеканалу NewsOne через політичну рекламу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Нацрада винесла попередження радіостанції за образу учасників Революції гідності Нацрада назвалп радіостанції, які не дотримуються квоти на українську музику
On Top