ru ua

Нацрада позапланово перевірить п'ять регіональних каналів "112 Україна"

Нацрада позапланово перевірить п'ять регіональних каналів "112 Україна" Іллюстративне фото (скріншот)

Під час моніторингу цих мовників було зафіксовано ознаки порушення галузевого законодавства

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить компанії ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір" і ТОВ "Лідер ТВ", які мовлять у цифровому мультиплексі МХ-5 із логотипом "112 Україна". Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Зазначається, що під час моніторингу цих мовників було зафіксовано ознаки порушення галузевого законодавства, вони транслюють однакове програмне наповнення.

Зокрема, замість показу інформаційно-аналітичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних, дитячих передач і фільмопоказу, понад 22 години на добу транслювали лише інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі.

У Нацраді додали, що також були змінені логотипи ліцензіатів. Так, дозвільні документи на мовлення визначають такі логотипи для цих регіональних компаній: "ТОВ "Новий формат ТВ" емблема "112 Україна", "ТОВ "Аріадна ТВ" емблема "112 Україна", "ТОВ "Партнер ТВ" емблема "112 Україна", "ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ". Натомість усі телеканали використовують лише частину логотипа - "112 Україна".

Раніше повідомлялось, що Нацрада перевірить фільм з президентом РФ Володимиром Путіним і головою політичної ради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком.

До цього генпрокурор Юрій Луценко застеріг "112 Україна" від показу фільму з Путіним і Медведчуком.