ua ru

Нацрада реформ підтримала введення податку на виведений капітал з 2018

Нацрада реформ підтримала введення податку на виведений капітал з 2018 Фото: Ніна Южаніна

Податок на виведений капітал приймуть замість податку на прибуток

Національний рада реформ на своєму засіданні у вівторок, 25 жовтня, затвердила введення податку на виведений капітал з 1 січня 2018 року. Про це РБК-Україна розповіла голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"В перехідних положеннях до проекту Податкового кодексу повинна з'явитися норма про те, що Кабмін бере зобов'язання ввести податок на виведений капітал замість податку на прибуток з 2018 року, і я буду контролювати цей процес", - уточнила Южаніна.

За її словами, дане рішення підтримав президент і ряд депутатів. Якщо уряд не передбачить таку норму в проекті змін в Податковий кодекс, її внесуть депутати-члени профільного комітету.

Зазначимо, сьогодні Нацрада реформ затвердила підготовлений Мінфіном проект змін в ПК, який передбачає суттєве скорочення повноважень ДФС, введення єдиного реєстру по відшкодуванню ПДВ, перегляд системи електронного адміністрування ПДВ та ліквідацію податкової міліції. Завтра на засіданні Кабміну планується затвердити документ і подати на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко наполягає на збереженні спрощеної системи оподаткування.