ru ua

Нацрада може накласти санкції на "Інтер" через недотримання мовних квот

Нацрада може накласти санкції на "Інтер" через недотримання мовних квот Фото: журналісти (flickr.com/unisgeneva)

Протягом місяця "Інтер" повинен привести свою діяльність у відповідність з вимогами

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення може накласти санкції на медіа-холдинг Inter Media Group через недотримання мовних квот. Про це йдеться в рішенні Нацради, винесеному після позапланової перевірки каналів медіа-холдингу, повідомляє "Укрінформ".

Як повідомляється, Нацрада провела позапланову перевірку чотирьох каналів медіа-холдингу Inter Media Group, в ході якої були виявлені порушення.

"Ми перевіряли всі медіа-групи, але тільки "Інтер" не дотримується вимог", - сказав голова Нацради Юрій Артеменко.

Як повідомляється, "Інтер" порушив ч. 4 ст. 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", згідно з якою ліцензіати між 07:00 і 23:00 повинні дотримуватися певних пропорцій між українськими та іноземними передачами.

Крім того, Нацрада встановила порушення пункту 4.2. Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та про порушення законодавства про рекламу.

"Зобов'язати ліцензіата ПРАТ "Телеканал "Інтер", м.Київ, протягом місяця з дня прийняття цього рішення привести свою діяльність у відповідність з вимогами чинного законодавства. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може застосувати до ліцензіата санкції, передбачені чинним законодавством України", - йдеться у рішенні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в квітні 2017 року чотирьом компаніям групи "Інтер" було призначено перевірки по причині недотримання квот європейського та національного продукту.