Нацполіція отримає 651 японський автомобіль за Кіотським протоколом

НовиниПолітика    09.07.2016 - 11:52
Фото: такими "гібридами" оснастять українську поліцію
Фото: такими "гібридами" оснастять українську поліцію

Автопарк поліції оновлять "гібридами" Mitsubishi Outlander PHEV

Національна поліція України отримає 651 сучасний "гібридний" автомобіль Mitsubishi замість давно застарілих ВАЗ і УАЗ. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Twitter.

За його словами, 7 липня Міжвідомча робоча група МВС та Мінприроди схвалила проект щодо заміни автотранспортного парку поліції автомобілями з гібридною силовою установкою на базі кросовера Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric).


"Програма схвалена протокольним рішенням Кабміну №15 від 27.05.2016 та розроблена у співпраці з державними та комерційними структурами Японії в рамках Конвенції ООН про зміну клімату (Кіотського протоколу). На практиці, Національна поліція України отримає 651 сучасний автомобіль Mitsubishi - замість давно застарілих ВАЗ і УАЗ", - йдеться в повідомленні.

Аваков також детально окреслив технічні властивості нових авто, які отримають українські поліцейські.

"Витрата палива складає 1,9 л на 100 км. Економія коштів тільки на ПММ і паливі - 333,9 млн гривень у рік, зниження викидів парникових газів мало не в 6 разів, швидкість, комфорт, надійність і моральне задоволення", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, раніше народний депутат Мустафа Найєм заявляв, що Міністерству внутрішніх справ не вистачає грошей на реформування відомства.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top