Нацполиция підозрює менеджмент "Фідобанка" в привласненні 2 млрд гривень

НовиниФінанси    26.09.2016 - 17:08
Фото: менеджери "Фідобанка" вивели з фінустанови 2 млрд гривень
Фото: менеджери "Фідобанка" вивели з фінустанови 2 млрд гривень

Суд дозволив слідчим доступ до документів однієї з фірм-фігурантів справи

Головне слідче управління Національної поліції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні від 24 травня за фактом розтрати коштів ПАТ "Фідобанк", здійсненої посадовими особами цього банку в особливо великих розмірах. Про це йдеться в постанові Печерського райсуду Києва від 9 вересня.

Згідно з матеріалами судового слухання, виведення коштів відбулося шляхом видачі завідомо невигідних кредитів фіктивним фірмам і фірмам, пов'язаним з банком.

"Згідно представленим матеріалам кримінального провадження випливає, що в період 2014 року посадові особи ПУАТ "Фідобанк", зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом видачі завідомо невигідних кредитів, пов'язаним підприємствам, а також підприємствам, які мають ознаки фіктивності, зокрема: ТОВ "ФК "Авераж", ТОВ "Грифон Капітал", ТОВ "ФК "Глобал Фінанс", ТОВ "ФК "Вендор", ТОВ "ФК "Авеста", ТОВ "Скай Кепітал" привласнили кошти цього банку в сумі 1,9 млрд гривень, що є особливо великим розміром ", - зазначається в рішенні суду.

В рамках розслідування, суд надав слідчому доступ до документів компанії "ФК Авераж".

Нагадаємо, раніше суд заарештував майже 200 млн гривень на рахунках "Фидобанке", що належать екс-міністра фінансів Колобова.

On Top