ua en ru

Нацполиция може відкрити справу за фактом викрадення "українських диверсантів" у Криму

18:00 10.11.2016 Чт
1 мин
Для того, щоб звільнити українців, будуть включатися різні важелі
Нацполиция може відкрити справу за фактом викрадення "українських диверсантів" у Криму Фото: поліція

Національна поліція України може відкрити справу за фактом викрадення "українських диверсантів" у Криму. Про це заявив радник глави Міністерства внутрішніх справ України Іван Варченко в ефірі "112 Україна".

"Передбачені статті КК України 146 і 147 для подібних дій, це викрадення людей і утримання заручників. Російська окупаційна влада користується українськими громадянами як заручниками, і створює цим певні інформаційні приводи. Нацполіція розглядає питання про відкриття кримінального провадження, я думаю, воно буде за двома статтями КК", - заявив Варченко.

Крім того, він зазначив, що для того, щоб звільнити українців, будуть включатися різні важелі.

"Щоб звільнити громадян, будуть включатися різні важелі. Це складний процес, тут повинен бути політичний діалог", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Криму заарештували трьох "українських диверсантів".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: