Антикорупційне агентство отримало доступ до всіх реєстрів Мін'юсту, - Петренко

НовиниПолітика    20.07.2016 - 16:30
Фото: міністр юстиції України Павло Петренко
Фото: міністр юстиції України Павло Петренко

Міністр не виключає звільнення держслужбовців, які не пройдуть перевірку

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало доступ до всіх реєстрів, якими оперує Міністерство юстиції. Відповідний меморандум про співпрацю та обмін інформацією 20 липня підписали міністр юстиції Павло Петренко та голова НАЗК Наталія Корчак, передає кореспондент РБК-Україна.


"Для того щоб ефективно відбувалася превенція та моніторинг діяльності та життя державних службовців, у агентства повинен бути інструмент у вигляді доступу до всіх реєстрів Міністерства юстиції", - заявив міністр юстиції Павло Петренко.

Міністр зазначив, що не виключає того, що чиновники, які не пройшли перевірку, будуть звільнені.

"Я не виключаю, що частина державних службовців, які не зможуть пройти перевірку, будуть звільнені", - додав міністр юстиції.

За його словами, мова йде про реєстри нерухомості, бізнесу, довіреностей, а також антикорупційний реєстру. Також агентство отримає доступ до електронної системи декларування доходів державних службовців, яка повинна бути запущена найближчим часом.

"Сторони мають намір забезпечувати один одному всебічну підтримку для розвитку співробітництва у відповідності з положеннями цього меморандуму та інформувати один одного про заходи, спрямовані на його розвиток", - процитувала один із пунктів меморандуму Наталія Корчак.

Нагадаємо, раніше Петренко повідомляв про те, що близько 20% суддів відмовляються проходити переатестацію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся