НАТО створить департамент по боротьбі з російською пропагандою

НовиниПолітика    27.01.2016 - 18:00
Фото: генсек НАТО Йенс Столтенберг
У Росії скоротилася кількість задоволених діяльністю Путіна Human Rights Watch: ситуація з правами людини в Криму залишається репресивною

Нова політика НАТО може бути схвалена на його саміті у Варшаві в липні 2016 року

НАТО має намір використовувати військову тактику в роботі нового комунікаційного підрозділу, щоб боротися з російською пропагандою. Про це повідомляє Reuters з посиланням на документ альянсу.

Застосування військових прийомів необхідно, щоб зрозуміти наміри противника, а потім вплинути на зарубіжну аудиторію, наголошується в документі. НАТО збирається мати справу зі "стратегічним наративом, на якому будуть ґрунтуватися узгоджені висловлювання і дії і який буде відповідним чином адаптовано та враховувати культурні особливості, щоб знаходити відгук у всіх аудиторій і протистояти ворожому нарративу".

За відомостями агентства, США виступають проти будь-якої стратегії, яка передбачала б використання чистої пропаганди.

за пропозиціями, НАТО вивчає можливість більш швидкого розсекречення візуальної інформації, яка б підкріплювала попередження альянсу про загрозливу активності, а також збільшення активності в соціальних мережах.

Стратегічні комунікації полягають у координації різних методів доведення інформації до ЗМІ та громадськості, а також у проведенні психологічних операцій, щоб вплинути на громадську думку і отримати підтримку певних дій і політики. За відомостями Reuters, нова комунікаційна політика альянсу може бути схвалена на його саміті у Варшаві, який відбудеться в липні 2016 року.

Нагадаємо, заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв та надзвичайний і повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер засудили черговий прояв агресивної пропаганди проти України напередодні консультативного референдуму в Нідерландах.

Читайте в розділі

Юрій Береза просить перевірити можливу причетність ШУ "Покровське" до фінансування ДНР

Рада звільнила 28 суддів за порушення присяги

ЦВК просить Кабмін перерозподілити 30 млн гривень на місцеві вибори

On Top