ru ua

НАТО може допомогти Україні у розмінуванні звільнених територій Донбасу

НАТО може допомогти Україні у розмінуванні звільнених територій Донбасу Фото: Ірина Геращенко

Найближчим часом буде ухвалено рішення про початок проекту НАТО

НАТО може допомогти Україні у розмінуванні звільнених територій Донбасу. Про це повідомила уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат України Ірина Геращенко за підсумками засідання комісії Україна-НАТО, яка пройшла в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, передає прес-служба "Блоку Петра Порошенка".

"НАТО поінформувало про можливість допомоги Україні у розмінуванні звільнених територій. Очікується, що найближчим часом буде ухвалено рішення про початок проекту НАТО з посилення потенціалу реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій з відновлення сил і засобів підрозділів піротехніки в Донецькій і Луганській областях", - сказала депутат.

За словами Геращенко, в зазначених регіонах вся матеріально-технічна база піротехнічних підрозділів була розграбована бойовиками.

"Ми очікуємо, що НАТО ухвалить позитивне рішення щодо допомоги Україні у відновленні матеріально-технічної бази та можливостей цих підрозділів. Йдеться про виявлення, знешкодження та протидію вибухових засобів", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, Україна і Агентство НАТО з питань зв'язку та інформатизації 24 квітня підписали меморандум про технічне співробітництво.